Koho vám můžeme nabídnout

aneb kdo hrabe kopýtkem v naší stáji

BANDABAND

Ostravská kapela, hrající vlastní, česky zpívaný repertoár, žánrově balancující mezi bluesrockem a funky, občas s nádechem latiny. Přes tuto žánrovou rozmanitost je repertoár BANDABANDU velmi kompaktní a má svůj nezaměnitelný zvuk. Je  to kapela, která má drive, hraje pozitivní muziku a svou energií dokáže člověka roztančit, rozesmát, nadchnout, pohladit po duši i donutit přemýšlet nad českými texty.


www


KAHOMA TRIO

Jazzové akustické klavírní trio. Repertoár tvoří převážně autorské skladbyJana Kavky. Hudba tria se vyznačuje zásadním prvkem kolektivní improvizace, dají se zde vypozorovat vlivy napříč hudebními žánry a také prostor pro experiment. V dubnu roku 2018 vydalo trio, ještě pod názvem Jan Kavka Trio, pod hlavičkou Must-art debutové CD Past Stories. V rámci ankety "ČESKÁ JAZZOVÁ SKLIZEŇ 2018", kterou pořádá Český rozhlas Jazz, bylo toto album oceněno 2. místem.

Mike Fojtík & Přátelé


Mirek "Mike" Fojtík, legendární písničkář z generace Jarka Nohavici či Pavla Dobeše, se po pětadvaceti letech vrátil na hudební scénu. Obklopil se novými muzikanty a z folkového písničkáře se stal leader folk až bluesrockové kapely..


Taťána Reková - OSTRAVSKÝ ABORIGINAL


Ostravská výtvarnice, která má za sebou desítky výstav. Její tvorbu vystihuje hlavně svět teček. Ve stylu aboriginal maluje nejen obrazy, ale tečkami dekoruje i užitné předměty nebo šperky. Každý obraz i předmět je vždy originál a je jen jeden.